Skip to main content

Nové detaily a videa o brzkém Star Wars Survivor

Z poslední vlny preview před vydáním.

Je dopředu nad slunce jasné, že nejprodávanější hrou tohoto měsíce se stane koncem dubna vycházející pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order.

Bylo totiž uvolněno embargo na poslední vlnu preview, odkud jsme se dozvěděli pár dalších informací.

Hráči budou mít po ruce bohatou škálu přizpůsobení své postavy, kam patří vlasy, vousy, oblečení, další odemykatelné věci, ale i světelný meč.

Hádanky Jedi Chamber Room jsou v Survivor podobné svatyním ze Zelda: Breath of the Wild.

Potvrzena byla přítomnost vedlejších úkolů, nové pohybové možnosti (hák, mounty včetně těch létajících) i polootevřený svět, s větší mapou a minimálně sedmi planetami (možná tedy bude i nějaká další coby překvapení), z nichž každá je velikostí srovnatelná s říšemi z God of War Ragnarok.

Koboh slouží jako takový rozcestník či základna, kde jsou v Rambler’s Reach obchody, NPC a vedlejší úkoly. Když si NPC najmete, odemknete si tím další prodejce. Také tady dokonce je jednoduchá herní mechanika s budováním města. Koboh také nabízí rozlehlou oblast k prozkoumání s tajnými bossy a věcmi pro sběratele.

Survivor prý působí spíš jako třetí díl série, tak moc změn tam je oproti předchůdci. Každý prvek z Fallen Order je zde vyšperkován, vyladěn a rozšířen. Hráči mohou provést kombo s blasterem a světelným mečem. Nechybí raytracing, podpora DualSense na PS5 atd.

Celkově má nakročeno k tomu, aby se z ní stala nejlepší hra na motivy Hvězdných váelk, navíc galaktických proporcí.

Read this next