Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oficiální omluva CD Projektu Red za stav Cyberpunk 2077 na starých konzolích

České znění od Comgadu.

V reakci na zprávy z minulého týdne, které si stěžovaly na neakceptovatelný chod Cyberpunk 2077 na starých konzolích, viz i zatím nejvtipnější video o konzolové podobě, zveřejnil CD Projekt Red oficiální omluvu.

Zde ji citujeme v kompletním znění a v češtině, jak ji pro domácí hráče přeložil distributor Comgad - originál je případně na homepage:

"Vážení hráči, ze všeho nejdřív bychom se chtěli omluvit za to, že jsme vám hru před vydáním neukázali na základních konzolích minulé generace, takže jste ke svému nákupu neměli dostatek informací. Měli jsme se víc věnovat tomu, aby se hra na PlayStation 4 a Xbox One hrála lépe.

Zadruhé budeme pracovat na opravě chyb a pádů hry a na vylepšení celkového zážitku. První kolo aktualizací již proběhlo a další vyjde v průběhu příštích 7 dnů. Očekávejte pak další, protože hru budeme často aktualizovat, jakmile budou připravená nová vylepšení. Po svátcích budeme v práci pokračovat - vydáme dva velké patche, přičemž ten první vyjde v lednu a druhý v únoru. Společně by měly opravit většinu výrazných problémů, se kterými se hráči potýkají na staré generaci konzolí. O obsahu každého patche vás budeme informovat ještě před vydáním. Sice díky nim hra na staré generaci nebude vypadat tak jako na špičkových PC nebo nových konzolích, ale bude se jim podobat víc než teď.

Závěrem bychom chtěli říct, že vždy chceme, aby byl každý, kdo si kupuje naše hry, se svým nákupem spokojen. Budeme si vážit toho, když nám dáte šanci, ale pokud s hrou na své konzoli nejste spokojeni a nechcete čekat na aktualizace, můžete svou kopii vrátit. Pokud jste si ji koupili digitálně, využijte prosím systému pro vrácení peněz přes PSN nebo Xbox. V případě krabicových verzí nejdřív zkuste hru vrátit v obchodě, kde jste ji koupili. Pokud by to nebylo možné, obraťte se na nás na adrese helpmerefund@cdprojektred.com a my se vám pokusíme pomoci. Můžete nás kontaktovat ode dneška do 21. prosince 2020.

S pokorou, Marcin Iwiński, Adam Kiciński, Adam Badowski, Michał Nowakowski, Piotr Nielubowicz, Piotr Karwowski

PS.: PC hráči budou rovněž dostávat pravidelné aktualizace a opravy, které hru vylepší."

Read this next