If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Překvapení v přídavné epizodě RE5

Návrat ke kořenům v The Lost in Nightmares.

Již dříve anoncované rozšíření pro third-person akci v Resident Evil 5 - stažitelný přídavek The Lost in Nightmares, se začíná zajímavě vybarvovat.

Základním a současně zásadním údajem tady je návrat k prvnímu dílu série, neboť v rozšíření The Lost in Nightmares se jednak podíváte do dobře známých míst (Spencerova usedlost) a druhak se připomenou i původní herní mechanismy. V The Lost in Nightmares se prý nebude až tolik střílet, tvůrci avizují hodně omezené zdroje, které hráči budou mít k dispozici, takže dojde i na časté a tolik "oblíbené" půtky nablízko.

Těšit se dále můžete na hutnou atmosféru s opatrným procházením klaustrofobických lokací, v nichž se objeví i nový typ nepřátel. Sem patří především zmutovaný chasník s velkou kotvou jako sekerou. Častým evergreenem má být nedostatek munice a eventuálně panický úprk před pomalu postupujícími potížemi! Záběry z hraní najdete kupř. zde.

Na hraní The Lost in Nightmares, jakož i druhé přislíbené epizody - Desperate Escape, si máme vyčlenit zhruba hodinu nebo hodinu a půl, a dále pak 400 MS bodů v případě Xbox Live, resp. 5 USD v případě PSN. Datum vydání je přitom stanoveno na 17., resp. 18. února.

Comments