If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tvůrci Elden Ring nabírají na další projekty. Abstraktní fantasy?

Co asi? + rozhovor s mozkem studia.

Toto není podvrh, jako nedávno v případě Bloodborne Remastered, ani údajného prodeje studia do rukou Sony, což se dosud nepotvrdilo.

Každopádně po včerejším výskytu Bloodborne v reklamním filmečku na PS Plus je to další nepřímý důkaz, že se s touto sérií dál počítá, jinak by tam asi Sony takovou narážku neumísťovala, pokud by značku považovala za mrtvou.

From Software nyní rozjeli speciální náborovou stránku, kde hledají posily, například designéry, programátory či grafiky.

Zajímavé je, že tam mluví v množném čísle o "práci na nových projektech", ačkoli zatím nemáme tušení, o co by přesně mělo jít.

Po ohromném úspěchu únorového Elden Ring to ovšem bude velmi sledované, i pokud by šlo "jen" o další díl Armored Core či něco jiného menšího.

Fanoušci už se hned pustili do spekulací, z čeho pochází některé artworky na obrázku výše, protože jim nepřipadají povědomé a mohly by pocházet z něčeho příštího.

Designér Hidetaka Miyazaki z From Software v novém rozhovoru pro japonský 4Gamer prohlásil, že ještě neohlášený projekt je již ve finální fázi vývoje. On osobně se chce do budoucna soustředit na řízení vývoje a jeho vlastní kousek už je rozpracován. Zajímalo by ho prý hodně nějaké "více abstraktní fantasy". Elden Ring prý dostane další aktualizace, ale o DLC stále nic nevíme.

From Software jinak dle jeho slov pracují na vylepšení benefitů a podmínek pro zaměstnance, kteří by také měli dostat vyšší výplaty, včetně nováčků a těch pracujících po středně dlouhou dobu. Pracovní prostředí ve studiu se prý dost zlepšilo už v posledních letech, uvedl Miyazaki.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments