Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Velmi překvapivý odklad Star Wars Jedi: Survivor

EA se mění...

Naprosto nečekaná zpráva dorazila od Electronic Arts. Zdá se, že vážně jdou do sebe, nebo si prostě jen počkali, zda Dead Space Remake dopadne dobře, aby kvůli tomu nakonec neměli slabé fiskální čtvrtletí (ještě mají tu loveckou hru Wild Hearts v únoru).

Rozhodli se pro odklad Star Wars Jedi: Survivor z půlky března o šest týdnů, až na 28. dubna 2023.

"Aby tvůrci z Respawnu mohli dosáhnout laťku kvality a vyladění, jaká je potřeba a jakou si zaslouží fanoušci, poskytli jsme jim tímto více času na práci," píše se v oficiálním vysvětlení.

EA se dosud takto obvykle nechovali. Když v minulosti stanovili nějaký pevný termín, drželi se ho zuby nehty, aby nezklamali akcionáře a neztratili punc spolehlivosti, i když to třeba vyústilo v horší chybovost, a hráči je pak za to často nesnášeli.

Ale tentokrát zvolili opačné řešení, což se musí ocenit - možná i kvůli nárokům LucasArts a prodejnosti minulého dílu v desítkách milionu kusů. A nejinak tomu bude u pokračování Fallen Order, takže nikoho nebude trápit drobné navýšení rozpočtu vývojářů o měsíc a půl, v předpokládané dlouhé životnosti hry se to ztratí.

Read this next