If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Začalo oficiální vábení na Modern Warfare 2 se zesvětleným obrázkem. Ti vlivní si zahrají už příští týden

+ teaser na Godzillu s King Kongem, pozvánky.

Když před časem nějaký rádoby insider na sociálních sítích tvrdil, že se s tímto začne koncem dubna (před oznámením hry v květnu), nikdo ho nebral moc vážně. Leč ukazuje se, že vlastně měl s tímto načasováním pravdu...

Activision Blizzard a Infinity Ward totiž velice pozvolně zahájili virální vábící kampaň na nadcházející představení letošního dílu série, Call of Duty: Modern Warfare 2.

Jejich účty na Twitteru či Facebooku se zahalily do černé barvy, tzn. změnil se jejich profilový obrázek i ten na pozadí. To se obvykle děje, pokud se je někdo rozhodne opustit sociální sítě a mít od nich klid, nebo před něčím zásadním, co bude v brzké době oznámeno, resp. co je vyloženě na spadnutí.

Jenže není to tak úplně černo, jak vyplynulo vzápětí poté, co někdo z fanoušků vše zesvětlil. Pak se v tom souboru náhle zjevila postava, údajně Ghost, stojící v nějaké moderní budově.

Připomeňme, že Ghost poprvé figuroval v původním Modern Warfare 2 z roku 2009.

Singleplayerová kampaň má být dle úniků situována do drogové války proti kolumbijským kartelům. Vše má být temnější, s více boji na blízko, nutností rozhodovat se a klasickými epickými momenty, jak jsme od této série zvyklí.

Influenceři navíc prý dostávají pozvánky k hraní Modern Warfare 2 příští týden.

Čtěte také: Call of Duty Modern Warfare 2 bude na novém enginu a Rozhodnuto: Poprvé za dvě dekády vynechá Call of Duty příští rok, Activision to nepopřeli

Zde je pak ještě oficiální teaser na Operation Monarch s tou Godzillou a King Kongem:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments