Obal Death Stranding navrhl sám Kojima

+ drobky z Comic-Conu.

Legendární designér Hideo Kojima na víkendovém Comic-Conu v San Diegu odhalil finální obal PS4 exkluzivity Death Stranding, který prý navrhl on sám.

Jedná se o obal standardní edice a vzhled steelbooku:

1

Jestli má dobrý pocit z vydání 8. listopadu odvětil, že na tom stále pracuje. Zvažoval prý v počátku, že by do hry obsadil herce Keanu Reevese, který je v Cyberpunk 2077, ale nakonec si zvolil Madse Mikkelsena.

Kojima dále zopakoval, že Death Stranding není stealth hrou, ale ani střílečkou. Rád by, aby hráči vnímali jeho dílo jako úplně nový žánr, který je složen z akce a pramínků díky tzv. social strand systému, jehož kompletní fungování teprve bude objasněno, ale jisté je, že hráči budou nějak spolupracovat.

2

Přednášky na Comic-Conu se zúčastnil filmový režisér Nicolas Winding Refnc, který se ve hře objeví coby postava Heartman. Ta má unikátní srdce, které se zastaví každých 21 minut, takže pak má během tříminutové smrti čas, aby na druhé straně hledal svou rodinu, než bude oživen. Heartman, který žije v jakési dvacetiminutové smyčce, během které lze konzumovat širokou nabídku filmů a hudby, byl ukázán v krátké cutscéně, kde má na svém torzu připevněnou elektronickou kovovou krabici.

3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna