Půlhodinové nahlédnutí do posledních dnů vývoje Death Stranding

Dokument BBC + Kojima bude dělat filmy.

Prvního počinu legendárního designéra mimo Konami si všimla i britská veřejnoprávní TV stanice BBC pro její pořad Newsbeat.

Poslala do Kojima Productions svůj štáb, aby tam zachytil atmosféru v posledních třech dnech vývoje Death Stranding (recenze), z čehož vznikl půlhodinový exkluzivní dokument, který dnes publikovala na YouTube.

Hideo Kojima jim v rozhovoru pověděl, že tento sci-fi titul pro PS4 a PC existuje i jako reakce na Donalda Trumpa i Brexit. Podle něj ukazuje vizi, jak by hráči z celého světa mohli mít v budoucnu mezi sebou interakce.

Zazní tam mimojiné názor videoredaktorky Eurogameru Aoife Wilson a jakými neortodoxními metodami probíhal vývoj vedený jednou z hlavních osobností branže, co vše ovlivnilo tuto dříve tajemnou hru, co předcházelo vydání nebo pochyby, zda dostojí vysoký očekáváním publika a propagační kampaně.

Novinkou, o níž se dosud nevědělo, je oznámení Kojimy, že jeho studio začne dělat také filmy. Myslí si, že během příštích tří čtyř let se vše přesune do streamování - hry, filmy i TV seriály. Chce proto být u toho, když všechny tyto typy zábavního průmyslu budou mezi sebou soupeřit.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna