CD Projekt Red ujišťuje o neodkladu Cyberpunk 2077

Zatím platí.

Kdo vývoj této ambiciózní hry sleduje, už si nemůže být ničím úplně jistý. Zvlášť v souvislosti se současnou pandemií koronaviru, kdy je odsouvána jedna hra za druhou, i třeba navzdory dokončení, ale kvůli logistickému oříšku a zavřeným kamenným obchodům (viz situace s The Last of Us 2).

Prezident a CEO skupiny CD Projekt však dnes ujistil, že na datu vydání Cyberpunk 2077 v půlce září letošního roku se nic nemění:

"Motivace nám nechybí a také disponujeme veškerými nástroji nutnými pro práci na dálku. V tomto režimu fungujeme už přes tři týdny (od půlky března) a dosavadní výsledky potvrzují, že dokážeme zvládnout všechny naše operace bez zásadního narušení. Naše plány se tedy nezměnily a míříme k zářijovému vydání."

1

Je samozřejmě jasné, že i kdyby Adam Kiciński už o odkladu věděl, stejně by o něm takto dlouho dopředu veřejně nemluvil, aby neuškodil obchodování s akciemi firmy na burze.

Její poslední výsledky jsou totiž báječné, a tím nemyslíme jen ten odbyt Zaklínače 3 za minulý rok.

Na podzim si CDP koupil budovu ve Varšavě, kde sídlil dvacet let a hodlá tam rozšířit svou působnost. Dařilo se také obchodu GOG, který loni vykázal tržby téměř miliardu korun.

Dlouhodobou strategií studia přitom je, aby se vyhnulo dluhům a drželo rezervy hotovosti, což znamená, že je schopno pokračovat ve fungování klidně i v těžkých časech nadcházející ekonomické krize.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna