Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Atomic Heart 2 neoficiálně potvrzeno a zájem o Tesla boty do DLC pro jedničku

Dvakrát z Ruska.

Nebýt války na Ukrajině a původu jinde než v Rusku, tak by se jistě únorová robotická akce stala ještě větším hitem, než jakým nakonec je.

Tamní redaktor a videoblogger Aleksey Makarenkov dostal šanci krátce pohovořit se zástupci moskevského studia Mundfish.

Když se jich zeptal na potenciální Atomic Heart 2, očekával vágní odpověď, že na to je příliš brzy apod. Nicméně ho překvapili vyjádřením, že už se vývoj dvojky plánuje. Nic konkrétního jsme se ovšem nedozvěděli, protože tvůrci jsou momentálně vytíženi přípravou DLC.

Ten samý zdroj přinesl s odvoláním na VK Play informaci, že náklady na vznik Atomic Heart se už zaplatily, stejně jako peníze na licencování různých věcí ve hře. Má prý své zdroje, které disponují přístupem k těmto datům, ale ověřit to nezávisle zatím nelze.

Zakladatel studia za Atomic Heart, Robert Bagratuni se mezitím nechal slyšet na Twitteru, že by rád do přídavku integroval Tesla boty.

Označil přitom Elona Muska, majitele mikroblogovací sítě, ovšem žádné veřejné reakce se mu nedostalo, byť dřívější nejbohatší člověk světa o sobě říká, že hry miluje, takže mu jistě Atomic Heart neuteklo.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Atomic Heart

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments