Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklých 5 hodin z Atomic Heart, jak si hru odemknout o den dříve?

+ čas oficiální premiéry dle regionu, předvedení osmi dabingů.

Téměř 100 tisíc zhlédnutí už nasbíralo uniklých 5 hodin (!) z hraní plné verze Atomic Heart a Focus Entertainment ho překvapivě nenechali odstranit z YouTube ani za tři dny.

Patrně to souvisí s tím, že embargo na recenze bude uvolněno v nejbližších hodinách a že hra bude od zítřka oficiálně k dispozici pro kohokoli, tak si asi řekli, že už to nemá smysl nějak hrotit:

Čekatelé na tuto střílečku se zblázněnými roboty z Sovětského svazu objevili trik, jak ji odemknout o den dříve před správným datem o půlnoci na 21. února.

Stačí údajně to, když si změníte svůj region v PC verzi předplatného Game Pass na Nový Zéland, abyste službu přesvědčili, že už máte na Atomic Heart řádný nárok (vzhledem k tamnímu časovému pásmu). Oficiální jízdní řád pro jednotlivé verze praví toto:

Zamrzí to, že součástí vydání má být objemný 50 GB Day 1 patch, který je povinný pro každého minimálně na PC.

Že nebude okolo Atomic Heart nadále nuda, naznačují zase zvěsti z InsiderGaming, že prý došlo k úniku interní vývojářské verze hry.

Ta bude existovat v devíti namluvených podobách. Jak dabing pro jednotlivé jazyky zní, si pusťte v oficiálním videu níže. Je tam angličtina, čínština, ruština, španělština, němčina, francouzština, italština, polština a brazilská portugalština (u nás jsou české pouze titulky).

Read this next