If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dozvuky o Star Wars Jedi: Survivor

Pár dodatečných drobků o příběhu a konzolích.

V sobotu ráno oficiálně ohlášený nástupce Star Wars Jedi: Fallen Order je zatím skoupý na detaily, takže v tuto chvíli bereme jakýkoli dodatečný drobek, byť je sebemenší.

Ředitel tvůrců Stig Asmussen, který jinak šéfoval God of War 3, promluvil o hře na homepage StarWars.com v předpřipraveném rozhovoru.

Survivor má být podle něj více tajemný a hrozivý. To je prý cílem tónu hry, aby vyvolala ve hráčích spoustu otázek a zaujala je.

Hrdina prý bude muset podniknout cokoli, aby dokázal přežít. To má znamenat i navázání vztahů či spojení s lidmi, se kterými by se v jiné době vůbec nebavil, nebo by to pro něj bylo nepříjemné. Některé ze zmíněných postav jsme prý mohli vidět v ponurém teaser traileru, ale více se toho nedozvíme, protože by to bylo považováno za spoilery.

V Respawnu také vnímají DualSense ovladač na PS5 za velmi zajímavé zařízení, zejména jeho zpětnou odezvu, čímž de facto využili četné využití ve hře. Jak přesně, to však teprve bude rozhodnuto.

Asmussen dále vyzdvihl z vlastností současných konzolí SSD disk, který zařídí nejen rychlejčí načítání, ale také fakt, že obsah může být načten do paměti a zobrazen mnohem rychleji než dříve, což má mít pozitivní dopad na celkovou grafiku Survivor.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Star Wars Jedi: Survivor

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments