If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Forza Horizon 5 se 400 auty, tady je částečný seznam

Ale špatné zprávy o demu.

Jedno je jisté. Na nedostatek vozů v nejnovější exkluzivitě pro Xbox a PC od Playground Games si rozhodně nikdo stěžovat nebude.

Bylo oficiálně potvrzeno, že ve Forza Horizon 5 bude přes 400 vozů.

Zatím je zveřejněn jen jejich částečný seznam, ale v týdnech vedoucích k datu vydání bude postupně rozšiřován, stejně tak se další pohybovadla objeví v budoucích aktualizacích, jako tomu bylo u čtvrtého dílu.

Některá auta budou v této sérii úplnou novinkou - například 2020 Ford Super Duty F-450 DRW Premium, 1991 Jaguar Sport XJR-15 či elektrické 2020 Porsche Taycan Turbo S. Jak známo, nejdrobnější detaily si užijete v autentickém režimu ForzaVista s podporou raytracingu na všech platformách.

Kampaň ve hře se jmenuje Horizon Adventure a nabídne prý zábavu na deset až dvacet hodin, během nichž budete plnit různé mise a výzvy. Vše půjde hrát i v co-opu.

Každý typ události (např. pouliční závody, ty v blátě, napříč venkovem či s kaskadérskými kousky) nyní bude mít vlastní rozcestník v Horizon Festival, situovaný v šesti lokacích na mapě. Abyste si tyto "huby" odemkli, musíte projet speciální událost Expedition.

Zamrzí snad jen to, že se bohu6el nepočítá s vypuštěním dema.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Forza Horizon 5

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments