If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Objevte italská auta v dosud největší várce nových aut ve hře Forza Horizon 5

Placený balíček Italian Exotics.

Tato aktualizace je určena především fanouškům italských automobilových značek: Abarth, Alfa Romeo, Fiat a Lancia se vrací v naší dosud největší várce nových aut ve hře Forza Horizon 5 ! Sbírku ve vaší garáži může doplnit až 16 výjimečných „Italů“.

Nové vozy v Autoshow: Mechanici na festivalu Horizon se postarali o doplnění Autoshow o 8 legendárních aut italské provenience. Už teď, poté, co si aktualizujete Forzu Horizon 5, můžete vyrazit na kterékoli stanoviště festivalu Horizon nebo do některého z domovů hráče a tyto nejnovější kousky omrknout na vlastní oči. V garáži si je můžete vyladit a pak se kochat pohledem na krásy Mexika zpoza volantu toho nejlepšího, co dokázal v uplynulých dekádách vyprodukovat italský automobilový průmysl.

Festivalový playlist: Čtyři týdny, osm úžasných italských vozů. Od 17. srpna do 14. září bude ve festivalovém playlistu „Italian Automotive“ možné odemknout celkem osm nových aut. Jste připraveni na výzvu? Nenechte si ujít akce v playlistu této série a vyrazte plnit nové úkoly pro každý týden!

Balíček aut plný italské exotiky: V neposlední řadě můžete už teď dodat své garáži nový lesk v podobě těch nejlepších ukázek italského automobilového designu. Balíček „Italian Exotics“ zahrnuje sedm přepečlivě vytvořených a ve Forze zcela nových aut k doplnění vaší kolekce. Konkrétně jde o Lamborghini Huracán Tecnica (2023), Ferrari 296 GTB (2022), Lamborghini Essenza SCV12 (2021), Ferrari Roma (2020), Lamborghini SC20 (2020), Italdesign DaVinci Concept (2019) a Lamborghini #63 Squadra Corse Huracán Super Trofeo Evo (2018).

Balíček „Italian Exotics“ je k dostání za 299 Kč / 9,99 € a ihned po zakoupení vám odemkne všech sedm vozů. Vyžaduje hru Forza Horizon 5 (v prodeji samostatně). Balíček není součástí Car Passu pro Forzu Horizon 5 ani edicí Standard, Deluxe či Premium. Abyste si mohli pořizovat a přizpůsobovat všechna tato a další auta ve hře, zvýšili jsme limit kapacity garáže z 1000 na 2000 vozů, stejně jako počet slotů pro ukládání konfigurací aut a nátěrů z 500 na 1000

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments