Days Gone Zpravodajství

Dva japonské trailery Days Gone

Dva japonské trailery Days Gone

Hordy v divoké přírodě.

Zatímco novináři horlivě dokončují své dojmy z několikahodinového hraní na předváděčkách, které se odehrávají v těchto dnech po celém světě, aby stihli stanovené embargo, japonská pobočka Sony přichystala dva nové trailery.

Ty ukazují dubnovou PS4 exkluzivitu Days Gone od studia Bend zase o něco více.

Čili spoustu akce v divoké přírodě Oregonu, rychlou jízdu na motorce a invaze hord nemrtvých.

Číst více...

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

Čeština pro Days Gone jistá, trailer o divočině

+ dárky za předobjednávku, dvě speciální edice.

Domácí pobočka Sony před okamžikem oznámila, že exkluzivní AAA PS4 titul Days Gone (Alza.cz) naváže na předchozí exkluzivity PlayStation a bude mít českou textovou podporu.

"Českým, popřípadě slovenským hráčům, se tak opět dostane plnohodnotný hráčský zážitek v originálním znění s českými titulky," slíbila firma.

Přehled všech lokalizovaných PS4 titulů naleznete přímo u Sony zde.

Číst více...

V Days Gone budou nějaké drogy

Věkové doporučení od ESRB.

Když nějaká hra pojednává o přežití v postapokalyptickém světě s hordami zombíků, je zřejmé, že to nebude nějaký čajíček, nýbrž pořádné maso, což bude doprovázet mluva hrdiny.

Days Gone odloženo na duben

Vysvětlení od Sony i k The Last of Us 2.

Začátek příštího roku a speciálně konec února je tak neskutečně narvaný, že tahle změna asi nikoho tolik mrzet nebude. Snad jen ty, kteří vyhlíželi další velkou PS4 exkluzivitu.

Nosný artwork a TGS trailer Days Gone

Nosný artwork a TGS trailer Days Gone

Sedí u motorky a radši nehledí za sebe.

Bend Studio začíná být středobodem pozornosti, jelikož teď, po vypuštění Spider-Mana, je jejich Days Gone (Alza.cz) tou příští velkou PS4 exkluzivitou (22. únor 2019).

Takže jsme k němu dnes večer dostali krásný nosný artwork, kdy hrdina sedí u své motorky ve stínu stromu, aniž by se koukal za sebe, kde se na něj přes louku ženou početné hordy zombíků:

Pěkný je také nový trailer vypuštěný k příležitosti veletrhu Tokyo Game Show, zejména scéna s jakýmsi dřevařským závodem v lesích, kde se k vám blíží nepřátelé po střeše i po zemi, až to vyvolává nepříjemnou úzkost.

Číst více...

Days Gone 22. února 2019

+ trailer, obrázky.

Víte, že jsme se v úterním tipování trefili, aniž bychom o tom něco dopředu věděli? Ono to totiž nebylo těžké uhádnout, když to je pravidelné okno pro velké PS4 exkluzivity (viz Horizon Zero Dawn), když na podzim by nová značka zapadla, koncem léta to ještě nebude hotové a později naopak potřebuje být prostor pro The Last of Us 2...

Proč bylo Days Gone odloženo na 2019?

Insider prý zná důvod.

Vzhledem k podobnému survival námětu i dějišti The Last of Us 2 se mělo za to, že jedna z her vyjde letos a druhá příští rok, aby si vzájemně nelezly do zelí. Nakonec ovšem i Days Gone sklouzlo do roku 2019, oznámila oficiálně Sony, přestože ještě v lednu ho zařadila mezi hlavní PS4 tituly 2018.

Hlavní PS4 hry 2018 podle Sony

Včetně Days Gone.

Sony v oficiálním newsletteru sdělila uživatelům PlayStation 4, které PS4 hry mají v roce 2018 vyhlížet. Vzhledem k dnešnímu datu v kalendáři je jasné, že to jsou převážně tituly z jara, když ty pozdější z podzimu většinou ještě ani nejsou ohlášené.

Alternativní průchod Days Gone

O vlivu počasí a denní doby.

Taková kompenzace za čekání na The Last of Us 2 a částečně i reakce na xboxové zombíky State of Decay 2 byla od Sony předvedena nejen na konferenci sedmiminutovým videem, ale také přímo na E3 s alternativními průchody demem. Velkou roli totiž sehraje počasí a denní doba.

7 minut E3 dema Days Gone

Jak přechytračit zombíky?

Sedmiminutové E3 demo PS4 exkluzivního survivalu Days Gone je o jízdě na motorce nočním lesem, kde potkáte zvířata žeroucí někoho před vámi, zatímco jiné vás později pronásleduje a nezbývá ho než zastřelit za jízdy. Pak ale hrdina padá a jiní přeživší mu dávají nakládačku, než je uškrtí provazem u stromu.

Nová značka a PlayStation 4 exkluzivita odhalená na loňské E3 (představení) je něčím, čemu v Sony věří a hodně do ni investují. Vyplývá to z článku zveřejněném v mainstreamovém deníku Bulletin.

V kuloárech se šeptá o tom, že tohle možná mělo původně být The Last of Us 2 - ostatně pochází to od studia Bend, kterému předtím Naughty Dog svěřili odbočku Uncharted (Golden Abyss) - ale nakonec se z toho přeci jen vyklubala samostatná hra. Nová značka a PS4 exkluzivita, která má s hitem s Joelem a Ellie až nápadně hodně příbuzného.