If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nahrajte si tvář do FIFA 10

Víme také, kdy vyjde demo.

Update: EA nám právě potvrdili, že demo hry můžete čekat 10. září. U plné verze jako datum vydání nadále platí 2. října.

Během dnešní tiskovky EA, kterou jsme sledovali živě, představil šéf EA Sports, Peter Moore, společně s producentem Davidem Rutterem letošní Fifu 10.

Novinkou bude mód Virtua Pro neboli možnost vyfotit si vlastní tvář, nahrát ji na web EA a odsud si ji zase stáhnout do hry, kde ji příslušně upravíte v přiloženém "profi editoru". S vlastním hráčem budete moci zápasit po síti i offline v módech Be a Pro, v turnajích, lize a podobně. Podle předvedených záběrů vypadá editor opravdu na úrovni a zřejmě s ním půjde dosáhnout opravdové podoby oproti skutečné fotce.

Během předváděčky autoři vyzdvihli párování hráčů podle jejich schopností, možnost filtrovat zápasy podle jejich rychlosti i nový systém ranků. Přibude také Pro Club Championship čili možnost vytvořit si svůj klub a zapojit se s ním do soutěží, opět offline i po síti.

Do hry se také po dlouhé době vratí Bernabau neboli stadión Real Madridu, který autoři ale zpřístupní až formou pozdějšího stažitelného obsahu. Začátkem září se také můžete těšit na novinky okolo Live Season 2.0. Co se tréninku týče, budete moci secvičovat jak jednotlivé situace: penalty, hru jeden na jednoho, kopy z různých pozic a podobně.

EA se hodně zaměřují na zlepšení obránců, kteří si budou lépe hledat místa na hřišti, běhat s protivníkovými hráči a půjdou do hlavičkových soubojů. Zlepší se také brankáři, kteří se rychleji vzpamazují po prvním zásahu a po míči klidně vzápětí skočí znovu. Důraz se letos klade i na naprostou volnost hráčova pohybu na hřišti.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles