Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Petr Čech a jeho tým snů z PlayStation FUT Akademie

Pomoc pro novice v režimu FIFA Ultimate Team.

V souvislosti s lokálním projektem PlayStation FUT Akademie, určeným pro všechny fanoušky herní série FIFA, se domácí pobočka Sony podělila o nové promo video s celosvětově uznávaným fotbalovým brankářem Petrem Čechem.

Jedná se již o druhé video, které jsme v rámci zmíněného projektu s Petrem Čechem udělali (první video ke zhlédnutí zde) a tentokrát jsme se zaměřili na sestavení týmu snů Petra Čecha. Ten je sestaven z hráčů, se kterými si Petr Čech během své bohaté kariéry neměl šanci zahrát. Výběr každého hráče je doplněn o krátký komentář ze strany Petra, proč právě daného hráče vybral. Celé video a tým snů Petra Čecha je zde:

"FUT Akademie je lokální projekt, kterým chceme pomoci všem FIFA hráčům, kteří přemýšlí o hraní FIFA Ultimate Team režimu a neví, jak na to. Hráčům nabízíme řadu praktických rad týkajících se například sestavování vlastního týmu, výběru herních režimů nebo také transferu hráčů a získávání FUT coins. Tyto a další tipy pomohou všem fotbalovým nadšencům proniknout do náročného Ultimate Team světa podobně, jako se to povedlo právě české brankářské legendě," praví tisková zpráva Sony.

Na projektu spolupracuje jeden z dlouhodobě nejlepších FIFA hráčů Lukáš Pour, který je ve FIFA světě znám jako T9Laky. Více informací zde.

Read this next