If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Žebříček prodejů her v JRC v září ovládla FIFA 23

Tady je celé pořadí.

Největší český prodejce her JRC zveřejňuje zářijové vydání žebříčku největších herních pecek u tuzemských hráčů. První skončila nová FIFA 23, druhou příčku obsadila přepracovaná The Last Of Us Part I pro PlayStation 5.

V září to ani nemohlo dopadnout jinak. Na prvním místě prodejů her s velkým odstupem skončila nová FIFA 23, která se na pultech obchodů objevila na závěr měsíce. Každý rok jde o velmi očekávaný a žádaný herní kousek se spoustou předobjednávek. „Dá se očekávat, že se bude držet na předních příčkách po zbytek roku, ale i během roku příštího, stejně jako ročník minulý,“ vysvětluje Petr Kratochvíl, marketingový specialista JRC.

Druhé místo v žebříčku prodejů obsadila přepracovaná The Last Of Us. Již tak silný zážitek z příběhu a hratelnosti umocnil nový kabát hry a využité možnosti nové generace konzolí i ovladače nové konzole PlayStation 5. Na třetí pozici se objevuje GTA V, za vzestupem zájmu o hru můžou stát úniky materiálů z připravovaného šestého dílu.

Jedním z překvapení žebříčku je zářijové čtvrté místo, na kterém skončil exkluzivní kousek pro Nintendo Switch – Splatoon 3. „Potvrzuje to vysokou oblíbenost konzole v Česku,“ dodává Petr Kratochvíl.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

FIFA 23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments