If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rychlý pohled na plné Modern Warfare 3

Takže jak si zhruba stojí vedle Battlefieldu 3?

Eurogamer sehnal svědectví od člověka, který již měl možnost vyzkoušet si plnou verzi očekávaného Modern Warfare 3. A mohl se tak z prozatímních poznatků pokusit odpovědět na nejpalčivější otázku letošního podzimu - je lepší hrou Battlefield 3 (videorecenze) nebo spíš nové Call of Duty - ještě v předstihu před úterním vydáním.

"Mé letmé dojmy z Modern Warfare 3 jsou, že je to zatím větší jízda než Battlefield 3. MW3 má horší grafiku a je méně reálné než BF3, ale i tak je to hutný nářez," uvedl náš zdroj.

Podle něj se hrajou výborně obě jmenované hry, ale... "Modern Warfare 3 je monumentálnější a velké scény, jako útok Rusů na New York, jsou na některých místech vážně úžasné, i třeba díky nádherným kamerovým efektům. Battlefield 3 má sice o fous lepší grafiku a animace, ale když nečekáte realitu a chcete se hlavně bavit, asi budete z MW3 nadšeni."

Modern Warfare 3 překřtil na takového Jamese Bonda v uniformě: všechno umí, všechno zná a díky tomu je to cool. Velkou výhodou má být skutečnost, že v MW3 se neustále mění podmínky hry, což údajně zajišťuje pestrost hry.

"Hned v první misi bojujete pěšky, ovládáte Predátora a letíte ve vrtulníku. Podobně nastolené tempo pokračuje v dalších misích singleplayeru, takže jsem se zatím nazačal nudit z monotónní hratelnosti," uzavřel své rychlé dojmy. Ale na dělání nějakých závěrů je asi ještě brzy a jak hlavně zdůraznil, MW3 i BF3 se v některých věcech tak liší, že každá hra si najde trochu odlišné publikum, kterému její styl vyhovuje.

Modern Warfare 3 pro PC, PS3 a X360 se u nás i ve světě začne prodávat příští úterý 8. listopadu, kdy se také objeví první recenze - zatím nepřehlédněte nahrávku celé mise z londýnského metra, dojmy z prezentace, E3 předváděčku s misí na ponorce nebo startovní trailer.

TV reklama na MW3

Find out how we conduct our reviews by reading our review policy.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments