Americké tanky v důležité aktualizaci War Thunder

Detaily, co všechno nového přináší.

Gaijin Entertainment dnes vypustil aktualizaci 1.45 F2P onlinovky War Thunder. Ode dneška tak má jejích 8 milionů hráčů na celém světě přístup k novým a zdokonaleným hracím prvkům včetně nových map, nových obrněných vozů (americké tanky) a letadel, zlepšeného systému poškození, vlečných lan a přemodelované dělostřelecké palby (detailní výpis změn).

Nejvýznamnější novinkou v aktualizaci 1.45 je beta verze rozšíření Steel Generals. Pozemní jednotky Spojených států se zapojují do hry se 6 prvními tanky a do konce prvního čtvrtletí roku 2015 jich bude přes 30. Takovýto harmonogram dovolí společnosti Gaijin Entertainment důkladně přezkoušet každou jednotku a ujistit se, že je připravena zapojit se do War Thunder.

„Jsme rádi, že jsme mohli dát hráčům k dispozici aktualizaci ještě před Vánocemi. Díky tomu budou mít dost času, aby vyzkoušeli veškeré novinky a zdokonalení. Neveřejná beta verze Steel Generals a plány na nejbližší čtvrtletí zaručí, že hráči obdrží důkladně otestované a optimalizované jednotky, což dovolí si užívat velkolepých bojů, které naši fanoušci očekávají," řekl CEO Gaijin Entertainment, Anton Judincev.

V aktualizaci 1.45 se ocitají mj. nové mapy včetně: White Stone Fortress pro pozemní i vzdušné jednotky, dále mapa se stylistikou východní Evropy s otevřenými prostory a městskou aglomerací a konečně také historická mapa výhradně pro vzdušné jednotky, „Bitva o Moskvu", která představuje město během zimy 1941/42. Zaujímá obrovskou plochu 128x128 kilometrů.

Podrobněji o ostatních novinkách:

  • Nová technika - Hráči War Thunder dostávají 15 nových jednotek včetně: prvních 6 amerických tanků a protiletadlových vozidel, ruského dvouvěžového těžkého tanku SMK, nové verze tanku Tiger a japonských stíhacích letounů, nových proudových letadel jako např. F2H-2 Banshee nebo RAF Canberra.
  • Vlečná lana - Ve War Thunder byl použit realistický model fyziky. Díky tomu se stává, že se tank kvůli kolizím nebo příliš dynamickým manévrům může převrátit na bok nebo na střechu. Vozidlo je v takovéto poloze k ničemu a hráč musí pouze čekat na pomoc spojenců, kteří dosud mohli tank tlačit dobrým směrem. Aby se mohl tento proces zlepšit, byla zavedena zvláštní vlečná lana. Od nynějška lze také na bezpečné místo odtáhnout poškozené tanky, aby se mohly opravit.
  • Dělostřelecká palba - Byla přemodelována, byl změněn systém zaměřování. Od nynějška bude pohled zaměřování zobrazován na obrazovce mapy - místo dosavadního řešení, tedy obrazovky bitvy. To hráčům dovolí požádat o dělostřeleckou podporu na každé místo na mapě s výjimkou míst obživnutí.
  • Zaměřovač - Ty v letadlech, které byly historickou reprodukcí, byly změněny a jsou nyní podobné odstřelovačskému módu známému z pozemních jednotek. To je užitečné zejména v simulačních bitvách, jelikož to umožňuje preciznější zaměřování.
  • Model poškození - War Thunder si klade za cíl poskytnout hráčům při hře co nejrealističtější pocity, takže model poškození byl opět zdokonalen. Části letadla se mohou odtrhnout v libovolném místě poškozeném nepřátelskou palbou (nikoliv jako dříve jen v určitých místech). V závislosti na míře poškození se bude letadlo chovat jinak.
  • Průlomový mód - Nejprve byl zkoušen na mapě „Polsko" a byl fanoušky přijat velmi pozitivně. Nyní je implementován do většiny map Ground Forces, kde hráči budou muset obsadit řadu bodů - jeden za druhým a zároveň to znemožnit protivníkům.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

EA nakonec zrušili reboot Anthem

Právě se stalo + důvody od BioWare.

- komentáře (5)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna