Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na hráče War Thunder čeká izraelské nebe

Nový národ a desítky strojů.

Gaijin Entertainment oznamují, že je dispozici velká obsahová aktualizace "Winged Lions" pro vojenskou online akci War Thunder. Přináší již dříve oznámený uzavřený betatest izraelského leteckého technologického stromu a hratelné průzkumné letouny na lodích. K dispozici je spousta dalšího nového obsahu, včetně nové mapy pro letecké bitvy "Izrael", prvních dvou izraelských tanků z budoucího tech. stromu izraelských bojových vozidel a desítek dalších nové vojenské techniky.

Watch on YouTube

Historie izraelského letectva začíná stíhačkami S-199 dovezenými z Československa. Ty byly sestaveny ze zbytků dílů původně určených pro německé stíhačky Bf 109 G-10, ale použitý motor Jumo 211 byl původně určený pro bombardéry. 28. května 1948 byla pod vedením několika zkušených pilotních veteránů zformována vůbec první izraelská stíhací skupina čtyř letounů S-199. S-199 je jedním z prvních letadel v izraelském technologickém stromu War Thunderu a hráči se budou moci dostat až na jeho vrchol, kde se nachází stíhačka Kfir C-7. Betatest izraelského letectva je zatím k dispozici majitelům balíčků s předběžným přístupem, ale později bude k dispozici všem hráčům.

Další významná aktualizace, která přijde po "Okřídlených lvech", bude obsahovat uzavřený betatest technologického stromu izraelských bojových vozidel. Dva prémiové balíčky s tanky Merkava Mk.2 a Sherman M-51 jsou již k zakoupení a jejich majitelé se stanou prvními hráči, kteří budou mít přístup k blížícímu se testování.

Fanoušci pozemních vozidel budou pravděpodobně v úžasu nad obávaným švédským samohybným dělem Bandkanon 1, které vstoupilo do služby na počátku 60. let. 155mm houfnice s automatickým nabíjením je zde středem pozornosti, a to nejen kvůli své relativní velikosti vzhledem k samotnému vozidlu. Díky mechanismu automatického nabíjení dokáže tento stroj vystřílet celý zásobník 14 nábojů za pouhých 45 sekund. Dokonce i jeden zásah velkou HE střelou do lehce pancéřovaných částí tanku, jako je střecha korby nebo věž, pravděpodobně zničí každého protivníka. Dalším dlouho očekávaným novým vozidlem je sovětské samohybné dělo 2S3 Akacija. 2S3 prodělal křest ohněm v Afghánistánu a následně se sériově vyráběl až do roku 1993, přičemž prošel několika modernizacemi. 2S3M je výsledkem modernizace z roku 1975, má mechanizovaný zásobník munice a dobrou rychlost střelby.

War Thunder pokračuje i ve vylepšování grafiky a aktualizace "Winged Lions" přináší předělanou simulace větru. Dříve se vítr projevoval pouze na trávě a mořských vlnách, ale nyní všechny částicové efekty, jako je oheň a kouř, prach z pozemních vozidel a motorů letadel, výstřely, výbuchy a jiskry - všechny tyto efekty budou nyní ovlivněny větrem, zejména během bouře. Více na homepage.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

War Thunder

PS4, Xbox One, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments