If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Finsko se připojuje do War Thunder

Nový hratelný národ.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje update “Fire and Ice”, další velkou aktualizaci obsahu pro svou vojenskou online akční hru War Thunder. Ta do hry přinese finská bojová vozidla a letectvo, a také novou mapu, inspirovanou touto skandinávskou zemí. Tech. stromy ostatních národů také rozšíří nová bojová vozidla, plavidla, letadla a vrtulníky, včetně těch, vyzbrojených pro hru zbrusu novým typem výzbroje. Aktualizace “Fire and Ice” bude hráčům dostupná v průběhu příštích týdnů.

Finské ozbrojené síly mají s vojenskými konflikty bohaté zkušenosti, neboť se účastnily zimní války proti SSSR, druhé světové války a řady společných mírových misí s NATO. Země obvykle používala dovezenou techniku různých výrobců (včetně ukořistěných vozidel) a přizpůsobovala ji vlastním potřebám. Například lehké tanky Vickers Mk.E britské výroby nebyly převzaty britskou armádou, ale byly hojně využívány zahraničními provozovateli, včetně Finska. Dalším unikátním příkladem je BT-42, zvláštní, ale velmi zajímavá konverze ukořistěných sovětských BT-7, přetvořených na samohybná děla s britskou 4,5palcovou houfnicí a věží tamní výroby. Po 2. světové válce Finsko nakupovalo vybavení jak ze SSSR, tak ze západních zemí, takže hráč hrající za Finsko bude mít přístup k nejpodivnějším kombinacím vozidel, tj. stíhačce Vampire FB 52A britské výroby a tanku T-72M sovětské výroby (exportní verze T-72A, která se ve hře objevuje vůbec poprvé).

Finské pozemní a letecké tech. stromy budou součástí švédského technologického stromu (podobně jako je jihoafrická větev vozidel součástí britského tech. stromu) ve War Thunderu. Tento přístup výrazně rozšíří taktické možnosti pro hráče, kteří již odemkli mnoho švédských vozidel a chtěli by experimentovat s různými sestavami a kombinacemi.

Informace o dalších novinkách aktualizace “Fire and Ice” budou zveřejněny na oficiálních stránkách War Thunderu v následujících týdnech.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

War Thunder

PS4, Xbox One, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments