Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

War Thunder si získává srdce fanoušků švédského letectví

Aktualizace Direct Hit.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje, že je již dostupná aktualizace "Direct Hit" online F2P hry War Thunder.

Vylepšuje hru každým coulem. Nový věci ve hře, jako jsou sovětské letadlo MiG-27M s ovladatelnými bombami, švédská stíhačka JA37C Jaktviggen, americký těžký křižník USS Pittsburgh a italský IFV C13 T90 - to vše přinese nové zážitky, nové vizuální efekty a vylepšené 3D modely stávajících vozidel. Hra nyní lépe vypadá, aktualizace rozhraní zase zařídí, že hra je příjemnější. War Thunder dostal také podporu pro verzi 2.2 technologie NVIDIA DLSS, která zaručuje vysokou kvalitu a rozlišení grafiky bez ztráty výkonu.

Watch on YouTube

JA37C Jaktviggen je stíhačka z rodiny Viggen, které vstoupily do služby v 80. letech a na dlouhá léta byly "vizitkou" švédských královských vzdušných sil. Neobvyklá konstrukce, efektivní klapky a brzdy umožňují provádět rychlé změny. Verze JA37 Viggen byla vytvořena, aby splnila úkoly stíhačky, proto byl důraz kladen na rakety vzduch-vzduch, včetně nových RB71 s radarovým naváděním, obrovským dostřelem a tolerancí přetížení do okolo 30G.

Aktualizace Direct Hit přináší také realistické a lépe vypadající efekty interakcí vody s fyzickými objekty, jako jsou rakety. Aktualizované byly také výbuchy muničních skladů a požáry lodí. Příznivci letectví by se měli podívat na nový vzhled kultovních bombardérů B-17. Počet mnohoúhelníků v aktualizovaných modelech se ztrojnásobil a textury jsou 4krát větší.

Rozšířená byla i nabídka map pro spojené bitvy pozemních vozidel a letadel. Kosmodrom si zakládá na události prima aprilis. Warfare 2077 nabízí více otevřené území bitvy, které jsou v okolí těsného centra města. Breslau se koncentruje na městské válčení a vše je inspirováno obléháním města Vratislav, které se odehrávalo v posledních měsících druhé světové války. Námořní bitvy se také dočkaly významného vylepšení: systém řízení palby pomocí sítě cílení a rozhraní zásahů.

Update oficiálně přidává také obsah vytvořený hráči hry War Thunder v rámci programu revenue share. Timur "_PtaXa_" Taniya vypracoval podrobný model kokpitu pro německý bombardér He 111 H-16, a Dani "Joy_Division__" Zajcew vytvořil německu letající loď BV 138.

Read this next