Skip to main content

War Thunder Mobile je oficiálně vydán po celém světě

Realistická hra s vojenskou technikou už také pro iOS a Android.

Společnost Gaijin Entertainment avizovala, že nová online vojenská akční hra War Thunder Mobile byla uvolněna do obchodů App Store a Google Play po celém světě. Hra je rovněž k dispozici ke stažení ve formátu APK na oficiálních webových stránkách. War Thunder Mobile obsahuje stovky historicky přesných pozemních, námořních a leteckých válečných strojů, které byly pečlivě vymodelovány v souladu s řádně odtajněnými dokumenty.

V uplynulých šesti měsících prošel War Thunder Mobile několika fázemi alfa a beta testování, během nichž byla hra vyladěna, optimalizována a vylepšena: přibyl například editor HUD, pohodlné rozhraní pro vyhledávání spoluhráčů a přizpůsobení bojové techniky. Byly také vydány dvě velké aktualizace, které přinesly nové tanky, lodě a letadla a také nové mapy.

Obsah aktualizací dokonale ilustruje zaměření War Thunder Mobile na legendární vojenskou techniku, která se proslavila v bitvách a poskytuje jedinečný herní zážitek, jako je německý bitevní křižník Scharnhorst, americký MLRS Calliope nebo sovětský stíhací letoun MiG-15bis.

V budoucnu bude hra pravidelně dostávat nový obsah - jak ten, který znají hráči War Thunderu na PC a konzolích, tak ten, který se objeví nejdříve ve War Thunder Mobile. Oba projekty byly vyvíjeny nezávisle na sobě, ale týmy, které za nimi stojí, sdílejí své zkušenosti s kolegy, společně rozšiřují univerzum War Thunderu a poskytují fanouškům vojenské techniky vše, co potřebují k online bojům kdykoli a kdekoli.

Na oslavu vydání hry dostanou všichni uživatelé, kteří se do War Thunder Mobile přihlásí do 29. srpna, jako dárek americký torpédoborec USS Nicholas a tankovou četu francouzských obrněných vozidel v jedinečných kamuflážích.

Read this next