War Thunder rozšířen o Big Guns update

Podrobnosti o novém obsahu.

Ruští Gaijin Entertainment oznámili spuštění aktualizace v1.47 pojmenováné Big Guns k válečné online F2P hře War Thunder. Osm milionů hráčů tak získalo přístup k řadě novinek a zlepšení, včetně mapového rozhraní, zdokonalené grafiky, dodatečných obrněných vozidel a letadel. Níže citujeme kompletní tiskovku v češtině vč. nových obrázků a videa.

Nová vozidla - spousta hráčů War Thunder, používajících jednotky USA, si konečně bude moct poprvé vyzkoušet let úžasným B29 Superfortress, a k jednotkám Sovětského svazu se připojí raná verze legendárního Il-2 Sturmovik. Toto letadlo se pyšní nejdetailnějším znázorněním trupu (30 individuálních komponentů), ve srovnání s ostatními modely toho oblíbeného útočného letounu ve všech současně dostupných na trhu simulátorech a vymezuje nové standardy pro příští letadla, které se budou ve hře War Thunder objevovat. Pro fanoušky tanků War Thunder připravil německý super těžký tank s názvem Pz.Kpfw.VIII Maus, kterého hmotnost činí neuvěřitelných 188 tun. Celkem je zde 14 nových letadel a tanků, stejně tak starší 3D modely byly zdokonalený a byly také zlepšený fyzické vlastnosti jejích letu.

Deformovatelný terén - Nyní bude průchod tanku po blátivém terénu způsobovat vznik realistických nerovnosti pod jejími pásy (a samozřejmě je to zpomalí). Nyní bude vedení války záviset více na taktice, protože přímá čára nebude pokaždé nejrychlejším řešením.

Nové záběry pozemních jednotek - Některé realistické varianty hry War Thunder nabízí omezené verze průhledových displejů, nevybavených ukazatelem přítel/nepřítel, proto binokulární dalekohledy nyní nabízí funkcí tankového vedení včetně náhledu bitevního pole, obzvlášť ničitelů tanků s neotočnou věží. Nyní mohou hráči varovat ostatní členy týmu o hrozících nebezpečích ze strany vzdálených nepřátelských jednotek. Dodatečný pohled z kabiny řidiče nabízí hráčům alternativní a více realistický úhel pohledu, a to přímo z pohledu řidiče.

Doplňky a předměty - aktualizace 1.47 zavadí možnost pořízení si doplňků a předmětů, které jsou k dosažení několika způsoby, např. náhodně jako bonus za přihlášení ke hře, speciální dárky, jako vyznamenání za vítězství ve válce a jako zboží v obchodě přímo ve hře. Předměty jako pomocný motor, bedna s kořistí a sázkové kupony jsou k dostání a k využití.

Vylepšení kokpitu - aktualizace 1.47 přináší hráčům přístup k otevírajícímu mechanizmu krytu kabiny letadla, co nabízí nejen skvělé grafické zážitky, ale navíc zvyšuje v režimu pohledu z kabiny pilota rozsah zorného pole hráče a vytváří realistickou změnu leteckých vlastnosti letadla. Další novinkou zavedenou spolu s otevíráním krytu letadla je osvětlení kokpitu. Toto osvětlení je stejné jako v opravdovém letadle, a proto u pilotů War Thunder zvyšuje pocit realismu v průběhu noční bitvy.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna