War Thunder dostane efekty GameWorks

A jsou hodně vidět.

Ruské Free-2-Play válčení hlásí výrazný upgrade. Studio Gajin se dohodlo na spolupráci s Nvidií na implementaci jejích technologií GameWorks do hry, která díky tomu bude mnohem hezčí a propracovanější, jak dokazují obrázky i srovnávací video:

Konkrétně War Thunder obohatí o novou možnost zničení velkých objektů, jako jsou části zdí nebo celé budovy, takže nepřítel se už pak nebude mít kde schovat a tanková bitva získá na dynamičnosti.

S technologií Waveworks od Nvidia ožijí veškeré vodní plochy ve hře, od realistických vln v oceánu, přes jezera až po řeky, na jejichž hladině dokonce poznáte, kterým směrem fouká vítr a jak je silný. Povrch vodní hladiny také bude mít nové interakce s ostatními objekty a hráči, což se pozitivně projeví na všech mapách - například když hydroplán přistane do vln rozbouřeného moře.

Fyzikálně založené renderovaní přidané do vlastního Dagor enginu zase zajistí, aby se v grafice správně interpretovalo různé nasvícení na jednotlivých objektech. Na stíhačce se bude prudké světlo odrážet jinak než na dřevě či skle. Cílem tvůrců je, aby se všechny vychytávky povedlo rozchodit v obou verzích War Thunder na PC i PS4, i na různých HW konfiguracích, včetně těch low-endových.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Zdarma Borderlands: The Handsome Collection a také Arx Fatalis

Dvě hry a veškerá DLC v jednom balení + starší RPG.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Už oficiálně: druhou PS Plus hrou na červen Star Wars Battlefront 2

UPDATE + hned dva časopisy vábí na odhalení PS5 příští týden.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna