War Thunder vstupuje s aktualizací 1.71 do Nové éry

Pozemní síly, mapy a vylepšení.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila dostupnost aktualizace 1.71 s názvem Nová éra pro bojovou online hru War Thunder. Obsahová aktualizace zpřístupňuje novou VI. úroveň pro moderní bojová vozidla, přidává skoro tři tucty nových tanků a letadel, přináší nové mapy a několik nových prvků, stejně jako možnost ovládat pozici střelce v letadlech z pohledu první osoby.

Nová VI. úroveň pro bojová vozidla obsahuje bojové jednotky ze 60. a 70. let minulého století a přináší technologie typické pro konstrukci moderních tanků. Nová generace pancíře - kompozitní a výbušný reaktivní pancíř (ERA) - poskytne vozidlům zvýšenou ochranu před projektily a střelami. Stabilizátory děl zase umožní přesnější střelbu v pohybu. Výmetnice dýmových clon, systémy hydraulického tlumení a moderní odpalovače protitankových naváděných střel přidají nové taktické možnosti a obohatí hratelnost na vozidlech vysokých úrovní, která se tak stane mnohem víc dynamická a rozmanitější.

Skoro tři tucty nových vozidel: Prvními vozidly VI. úrovně jsou T-64A a BMP-1 pro Sovětský svaz, M60A1 Rise(P) a MBT-70 pro USA, Chieftain Mk.10 a FV102 Striker pro Velkou Británii a KPz 70 pro Německo. Zbylé úrovně obohatí dohromady dva tucty nových tanků a vozidel. Mezi novými letouny jsou americký bitevník XA-38 Grizzly vybavený kanónem ráže 75 mm, který byl navržený pro boj s těžce obrněnými tanky a sovětský létající člun Be-6 s nosností až 4 tuny, který má ve třech věžích pět kanónů ráže 23 mm.

1

Nové lokality pro tanky i letadla: Součástí aktualizace je i Údolí Fulda, doposud nejmodernější mapa vydaná pro War Thunder. Centrem této přírodní mapy, zasazené na vnitřní stranu německé hranice během vrcholící studené války, je krajina, která se rozkládá mezi americkou a sovětskou vojenskou základnou. Mapa se starým hradem a širými lány, posetými větrnými turbínami, nabízí rozmanité příležitosti pro boj, od střetu ostřelovačů na velké vzdálenosti, až po boj zblízka. Další novou lokalitou jsou Císařské zahrady, kde se boje odehrávají v malebné japonské vesnici na úpatí hory. Fanoušci realistických vzdušných soubojů krom toho budou moci soupeřit i o ovládnutí nebe nad bitvou v Hürtgenském lese, což byla nejdéle trvající bitva mezi německými a americkými vojáky na německém území.

Pohled z první osoby z věží letadel: Od teď mohou hráči na více než 50 letounech ovládat střelecké věže v pohlcujícím pohledu z první osoby přesně tak, jako by sami přímo seděli za kanónem. Aktualizace 1.71 Nová Éra je nyní dostupná pro všechny hráče War Thunderu. Kompletní seznam vozidel, nových prvků a vylepšení najdete na oficiálních stránkách zde.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Henry Cavill vábí na tajný projekt, možná TV seriál Mass Effect?

Herec Geralta ze Zaklínače má na papíru rozmazaná (později dekódovaná) slova Cerberus, Reaper, Geth a Tali'Zorah.

Záznam pátého vysílání o Outriders

Co tam zaznělo i o demu a PC verzi?

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna