Bitevní helikoptéry přilétají do War Thunder

Představení updatu 1.8.

Vývojářské studio Gaijin Entertainmentdnes oznámilo vydání aktualizace 1.81 "Valkýry" pro válečnou Free-2-Play hru War Thunder (Alza.cz). Tato aktualizace přináší nový typ bojového stroje - bitevní vrtulníky; a také spoustu dalšího obsahu do hry, jako jsou nové tanky a letadla, nové mapy a podporu joysticku Thrustmaster T.Flight HOTAS One pro verzi hry na Xbox One.

Bitevní vrtulníky jsou nejnovějším typem stroje přidaným do arzenálu War Thunderu s desítkami různých verzí pro Spojené státy a Sovětský svaz. Pro Spojené státy to jsou tři verze vrtulníku Bell UH-1 Huey, který byl symbolem války ve Vietnamu. Zároveň budou k dispozici i různé verze vrtulníku Bell AH-1 Cobra, prvního bitevního vrtulníku, který byl zařazen do sériové výroby. Sovětský svaz dostane víceúčelový vrtulník Mi-4AV, slavný "létající tank" Mi-24 "Krokodýl" (NATO označení "Laň") a svojí pokročilou modifikaci Mi-35M.

1

Během počátečního uzavřeného testování se vrtulníky budou moci zapojit do kombinovaných bitev s pozemními jednotkami, kde dostanou možnost předvést svoji působivou výzbroj od kanónů, raket a bomb až po řízené protitankové střely. Piloti vrtulníků to rozhodně nebudou mít jednoduché. Budou muset využívat terén, který jim zajistí krytí, aby se vyhnuli palbě nepřátelských protiletadlových systémů. A jakmile nadejde ta správná chvíle, musí využít svoji rychlost a obratnost pro rychlý a přesný úder.

Do testování se hráči budou moci zapojit pomocí dvou způsobů: zakoupit si v herním obchodě kterýkoliv speciální balíček s bitevním vrtulníkem, nebo plněním speciálních herních úkolů. Více vrtulníků pro další národy bude přidáno v následujících aktualizacích.

Mezi další novinky patří nové moderní tanky a letadla, jako například samohybný protiletadlový systém M247 Sergeant York, oblíbený Batignolles-Châtillon Char 25t pro Francii, Leopard A1A1 se 120mm Rheinmetall L/44 kanónem a T-80B pro Sovětský svaz.

S aktualizací 1.81 se ve hře objeví čtyři nové lokace: na mapě nesoucí název "Americká poušť" dojde k ostrým střetům ve fiktivním Americkém městečku ze šedesátých let, zatímco mapa "Vietnam" vyzve piloty k leteckým soubojům nad indočínskou džunglí. "Středomořský přístav" a "Zelenohorský záliv" jsou dvě nové námořní mapy vymodelované podle Italského a Severomořského pobřeží.

2
3
4
5
6
7
8
9

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Artworky z kdysi odlišného směřování Dark Souls 3

Neschválená podoba hry měla dle úniku z portfolia grafika vypadat takto.

EA nakonec zrušili reboot Anthem

Právě se stalo + důvody od BioWare.

Druhý patch Cyberpunk 2077 až o měsíc později

Vysvětlení z Polska nepotěší.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna