If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Atomic Heart má jasně nejlepší trailer za hodně dlouho

+ originální odkrytí okna vydání této vzpoury robotů.

Každá jeho vteřina stojí za to a budete si ho pouštět opakovaně, tak moc je nabušený. Kreativní design nepřátel a prostředí, pestrá herní náplň plná super schopností, výprava evokující přilet v Killzone...

Musíme konstatovat, že lepší herní trailer než z Atomic Heart jsme už dlouho neviděli. A vše podtrhuje fantastický soundtrack od Micka Gordona, skladatele DOOM.

Snad jedině ten dabing postav je zvláštní, jako by amatérský, což někteří přičítají překladu z ruštiny. Ale podle našeho názoru to je spíš tvůrčí záměr, snažící se evokovat retro atmosféru post-Sovětského svazu.

Cover image for YouTube videoAtomic Heart - Official Release Window Trailer

Studio Mundfish po dlouhém vývoji nemohlo přijít s ničím zajímavějším, aby probudilo zájem o hru, a jistě jim teď v emailové schránce přistává spousta nabídek od vydavatelů či zájemců o akvizici (Phil Spencer?).

First-person střílečka o robotech, kteří se vymkli kontrole, navíc zná své okno vydání. K jeho odhalení došlo originálním způsobem, kdy se na obrazovce postupně vypisovaly číslice a když už to vypadalo na zklamání z rýsující se trojky, nakonec se náhle změnila ve dvojku.

Atomic Heart tedy má vyjít někdy v období mezi zářím až prosincem 2022, aspoň tak to vyznívá ze slibu "*****ber", což v angličtině mohou být jen tyto čtyři měsíce. Může to být tak, že zatím si nejsou jisti ohledně přesného termínu, takže třeba mohou interně cílit na září, ale raději si nechávají časovou rezervu pro případné komplikace.

Pokud to nezhatí nějaké technické problémy při startu, zdá se, že z Atomic Heart by se měla vyklubat pořádná pecka, navíc bude na Game Pass.

P.S. Zde je ten hudební výplach mozků z traileru ve verzi k poslechu:

Cover image for YouTube video

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Atomic Heart

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments