Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

O přepsání sovětské historie v Atomic Heart a až moc geniální souboj s bossem

Dvě videa z únorového hitu.

Mnozí nevěří a pochybují, že takto dobře vypadá skutečná hra. Podle některých škarohlídů má jít údajně jen o tzv. vertical slice dema pro nalezení vydavatele, nikoli samotné hraní.

Na druhou stranu, když ruské studio Mundfish cílí na vydání už v únoru, tak touto dobou již musí mít víceméně vše hotovo a jen ladit poslední detaily.

Jestliže by šlo o reálné hraní, pak nastavili kvalitativní laťku setsakramensky vysoko a bude to obrovský hit, který dá zapomenout na to, že studio pochází z Moskvy, ačkoli od invaze na Ukrajinu se dříve veřejně distancovalo a hlasovalo pro nezapojení se do války.

Další video z Atomic Heart je o příběhu, o zasazení do alternativní sovětské historie, o postavách a robotech:

Z konce minulého týdne bylo hodně diskutované desetiminutové video s bossem, který jako by vypadl z oka filmu The Incredibles (Úžasňákovi).

Tolik animací ocelového robota na nožičkách, tolik nečekaných pohybů, výpadů, rychlost a plynulost všeho, pestrost hratelnosti... nechalo mnohé jen zírat s otevřenou pusou, i kvůli zřejmé vysoké obtížnosti.

Samozřejmě by tam šla řada věcí zlepšit, jako třeba interakce ohně s vegetací, která se ani nehne a snižuje to tak uvěřitelnost všeho. Přesto to vypadá jako jeden z nejlepších soubojů s bossem, co jsme kdy v posledních letech ve hrách viděli.

Read this next