Aktualizace Locked on pro War Thunder

Přidává radary i střely země-vzduch.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje vydání obsahové aktualizace 1.87 s podtitulem 'Locked on!' pro svou vojenskou online hru War Thunder. Ta do hry přidává radarové systémy jako novou mechaniku pro letadla, vrtulníky a tanky a také více než 30 různých strojů. Kompletní seznam nových strojů zahrnuje například první francouzské helikoptéry, nové křižníky a torpédoborce, první bojová vozidla 7. úrovně a také první SAM (surface-to-air: země-vzduch) systém ve formě sovětského vozidla 2S6 'Tunguska'.

Radarové systémy jsou součástí nové herní mechaniky ve War Thunderu a tato aktualizace je zprovozňuje na spoustě strojů. Na protiletadlových vozidlech dovolí radar detekci a střelbu na letadla a vrtulníky ve velkém poloměru a zvyšuje tak ochranu pozemních jednotek před vzdušnými hrozbami. Protiletadloví střelci budou moci efektivněji sledovat a pálit na nadzvukové letouny a jejich zvýšená bojová efektivita vyváží sílu helikoptér vybavených řízenými střelami.

1

A opačně, letadla a vrtulníky vybavené radarovým systémem dokáží detekovat přítomnost radarem zaměřovaných protiletadlových systémů - některé stroje dokáží detekovat i směr přilétajícího signálu. Pilot tak dostane varování, které mu dá šanci vyhnout se hrozícímu nebezpečí - ať už pomocí manévrů, nebo skrytím za překážku nebo terénní vlnu. Protiletadlová vozidla ale mohou kdykoliv aktivní sledovací radar vypnout a snížit tak svou zjistitelnost. Tyto prvky "elektronického boje" rozšíří dostupné taktické možnosti ve War Thunderu.

2

16 tanků, letadel a vrtulníků bude zpočátku vybaveno radarovými systémy, včetně prvního SAM systému ve hře - sovětská 2S6 'Tunguska'. Ta je vyzbrojena osmi střelami země-vzduch typu 9M311, které jsou schopny lovit svůj cíl rychlostí až 900 m/s a které se také dají použít pro boj s pozemními vozidly. Další radarem vybavené stroje jsou na cestě, včetně námořních plavidel.

3

Mezi nová vozidla v aktualizaci 1.87 patří i první tanky 7. úrovně, namátkou americký M1A1 a britský Challenger 2. Mezi další stroje v této aktualizaci patří i momentálně nejrychlejší letoun ve hře - japonský Mitsubishi T-2, schopný dosáhnout úžasné rychlosti 1,6 Machu. Několik již existujících letadel na 5. úrovni bylo vybaveno řízenými střelami vzduch-vzduch.

Aktualizace 1.87 dále představuje novou mapu pro kombinované operace: na Aljašce budou probíhat boje na širokých ulicích i okolních neprostupných lesích. Jakmile spatříte nepřátelský vrtulník vynořující se zpoza jednoho z mrakodrapů, budete mít o zábavu postaráno!

4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna