Do War Thunder dorazily nové letecké technologie a jihoafrická bojová vozidla

Ixwa Strike update.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje vydání velké aktualizace „Ixwa Strike" pro svou online vojenskou akci War Thunder. Hráči nyní v britském technologickém stromu naleznou novou větev bojových vozidel JAR a desítky dalších kusů jiné pozemní, vzdušné a námořní bojové techniky.

Do hry byla přidána letadla s proměnlivou geometrií křídel a zařízení HUD pro piloty. Opuštěné sovětské vojenské město Seversk-13 a jeho okolí se stane novým bojištěm pro obrněná vozidla a letadla War Thunderu.

Výzkum větve jihoafrických vozidel poskytne hráčům jedinečnou příležitost sledovat historii tamního vývoje jihoafrických bojových vozidel, počínaje obrněnými auty z období druhé světové války až k modernějším vozidlům. Dobrým příkladem je projekt TTD (Tank Technology Demonstrator), bitevní tank kompletně navržený i zkonstruovaný v JAR. Ačkoli TTD zůstal ve fázi prototypu, zkušenosti získané při jeho vývoji a testech byly později použity pro modernizaci tanků Olifant na verzi Mk2 (tu ve War Thunderu také najdete).

Stíhací bombardér Su-17M2 se stal prvním letounem s měnitelnou geometrií křídel ve War Thunderu. Přes jeho velkou hmotnost je díky stavitelnému křídlu dostatečně ovladatelný při nízkých rychlostech a dostatečně rychlý na bitevník nejvyšších úrovní - může dosáhnout rychlosti téměř Mach 2. Užitečné zatížení Su-17M2 činí 4000 kg, mimo jiné lze pod letoun podvěsit kanónové kontejnery, pumy hmotností od 100 do 500 kg, rakety S-5, S-8, S-3 nebo S-24, případně řízené střely vzduch-vzduch R-60; a také řízené střely vzduch-země Ch-23M, Ch-25 a Ch-29L. Tato aktualizace přináší i další legendární letadla, například výkonnou francouzskou stíhačku Mirage III E a americkou palubní stíhačku F8U-2 Crusader se zajímavou mechanikou křídla s proměnlivým zdvihem, která zjednodušuje vzlet a přistání.

1

Heads-Up displej (HUD) je nutností pro všechna moderní letadla. Nachází se přímo před očima pilota a zobrazuje nejdůležitější informace o aktuálním stavu a poloze letadla nebo vrtulníku a může dokonce ukázat body dopadu granátů, raket nebo pum vypočítané balistickým počítačem na palubě. Hráči War Thunderu si mohli dříve osahat HUD u vrtulníků, aktualizace „Ixwa Strike" přináší tato zařízení i pro letadla, například strojům z rodiny F-4 Phantom II a Harrier. Tato nová funkce je obzvláště důležitá pro hráče, kteří preferují realistické nebo simulační režimy War Thunderu, které nepoužívají asistenci při míření.

A konečně, fanoušci námořnictva nepřišli zkrátka a také dostali několik vynikajících plavidel různých tříd pro různé národy. Dobrým příkladem je japonský lehký křižník Isuzu, který se zúčastnil invaze do Hong Kongu a bitev u Guadalcanalu. Její salva osmi torpéd typu 93 „Long Lance" s dlouhým dosahem se může stát pádným argumentem v lítých bitvách oceánského námořnictva War Thunderu.

2
3
4
5
6

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna