Skip to main content

Atomic Heart u nás vydá Playman

+ čtyři čerstvé obrázky.

Pro mnohé nejočekávanější hra zimy, která v sobě skloubí prvky BioShocku a Half-Life, má českého distributora. Stal se jím Playman.

Souběžně se objevily čerstvé obrázky:

Takto zní oficiální popisek Atomic Heart, které nedávno rozvířilo hladinu několika vynikajícími nahrávkami:

Vítejte do utopistického světa plného divů a dokonalosti, ve kterém lidé žijí v harmonii se svými věrnými a horlivými roboty.

Inu, takhle to alespoň bývalo. Nejnovější systém pro ovládání robotů se má spustit už za pár dní a narušit by ho mohla jen nějaká tragická nehoda nebo globální konspirace...

Nezastavitelný technologický pokrok spolu s tajnými experimenty daly vzniknout zmutovaným tvorům, děsivým strojům a super výkonným robotům – ti všichni se najednou vzbouřili proti svým tvůrcům. Pouze vy je můžete zastavit a zjistit, co leží za idealizovaným světem.

Pomocí bojových schopností své experimentální energetické rukavice a svého arzenálu čepelí a špičkových zbraní bojujte o život ve výbušných a divokých střetech. Přizpůsobte svůj bojový styl každému protivníkovi. Kombinujte schopnosti a zdroje, využívejte prostředí a vylepšujte si vybavení, abyste překonali výzvy a bojovali za dobro.

Utopistický svět, který je šílený i nádherný Brutální, velkolepé a nemilosrdné souboje Vyhazujte do vzduchu obří stroje a mutanty pomocí řady schopností a pokročilých zbraní Vylepšujte si arzenál a vybavení

Read this next