Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Do War Thunder dorazily nové letecké technologie a jihoafrická bojová vozidla

Ixwa Strike update.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje vydání velké aktualizace „Ixwa Strike" pro svou online vojenskou akci War Thunder. Hráči nyní v britském technologickém stromu naleznou novou větev bojových vozidel JAR a desítky dalších kusů jiné pozemní, vzdušné a námořní bojové techniky.

Do hry byla přidána letadla s proměnlivou geometrií křídel a zařízení HUD pro piloty. Opuštěné sovětské vojenské město Seversk-13 a jeho okolí se stane novým bojištěm pro obrněná vozidla a letadla War Thunderu.

Watch on YouTube

Výzkum větve jihoafrických vozidel poskytne hráčům jedinečnou příležitost sledovat historii tamního vývoje jihoafrických bojových vozidel, počínaje obrněnými auty z období druhé světové války až k modernějším vozidlům. Dobrým příkladem je projekt TTD (Tank Technology Demonstrator), bitevní tank kompletně navržený i zkonstruovaný v JAR. Ačkoli TTD zůstal ve fázi prototypu, zkušenosti získané při jeho vývoji a testech byly později použity pro modernizaci tanků Olifant na verzi Mk2 (tu ve War Thunderu také najdete).

Stíhací bombardér Su-17M2 se stal prvním letounem s měnitelnou geometrií křídel ve War Thunderu. Přes jeho velkou hmotnost je díky stavitelnému křídlu dostatečně ovladatelný při nízkých rychlostech a dostatečně rychlý na bitevník nejvyšších úrovní - může dosáhnout rychlosti téměř Mach 2. Užitečné zatížení Su-17M2 činí 4000 kg, mimo jiné lze pod letoun podvěsit kanónové kontejnery, pumy hmotností od 100 do 500 kg, rakety S-5, S-8, S-3 nebo S-24, případně řízené střely vzduch-vzduch R-60; a také řízené střely vzduch-země Ch-23M, Ch-25 a Ch-29L. Tato aktualizace přináší i další legendární letadla, například výkonnou francouzskou stíhačku Mirage III E a americkou palubní stíhačku F8U-2 Crusader se zajímavou mechanikou křídla s proměnlivým zdvihem, která zjednodušuje vzlet a přistání.

Heads-Up displej (HUD) je nutností pro všechna moderní letadla. Nachází se přímo před očima pilota a zobrazuje nejdůležitější informace o aktuálním stavu a poloze letadla nebo vrtulníku a může dokonce ukázat body dopadu granátů, raket nebo pum vypočítané balistickým počítačem na palubě. Hráči War Thunderu si mohli dříve osahat HUD u vrtulníků, aktualizace „Ixwa Strike" přináší tato zařízení i pro letadla, například strojům z rodiny F-4 Phantom II a Harrier. Tato nová funkce je obzvláště důležitá pro hráče, kteří preferují realistické nebo simulační režimy War Thunderu, které nepoužívají asistenci při míření.

A konečně, fanoušci námořnictva nepřišli zkrátka a také dostali několik vynikajících plavidel různých tříd pro různé národy. Dobrým příkladem je japonský lehký křižník Isuzu, který se zúčastnil invaze do Hong Kongu a bitev u Guadalcanalu. Její salva osmi torpéd typu 93 „Long Lance" s dlouhým dosahem se může stát pádným argumentem v lítých bitvách oceánského námořnictva War Thunderu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

War Thunder

PS4, Xbox One, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments