Skip to main content

Operace M.R.Á.Z. přináší do War Thunderu šest strojů

Potrvá do půlky ledna.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila začátek eventu Operace M.R.Á.Z. ve War Thunder.

Od 20. prosince 2019 až do 13. ledna 2020 mohou hráči plnit úkoly ve hře a získat šest nových a exkluzivních strojů: těžkou stíhačku TIS MA, samohybné dělo QF 3.7 RAM, torpédový člun 94 FT PT-811, přepadovou stíhačku J6K1, tank MERKAVA MK.2B a torpédoborec Typ 1924 Jaguár a samozřejmě také vánoční dekorace a další odměny.

Každý kus nové bojové techniky je něčím speciální. Například dvoumotorový TIS MA je určen k doprovodu těžkých bombardérů a jedná se opravdové monstrum, nesoucí čtyři kanóny, bomby, dva typy raket a velkorážný obranný kulomet. Typ 1924 Jaguár je univerzální německý torpédoborec vybavený 105mm rychlopalnými děly a torpédy. Samohybné dělo QF 3.7 Ram je výsledkem snahy zkombinovat excelentní protiletadlové 94mm dělo a spolehlivý podvozek tanku Ram do jednoho samohybného dělostřeleckého systému.

Úkoly Operace M.R.Á.Z. jsou odměňovány různými cenami, včetně kupónů na vozidlo. Hráči mohou tyto kupóny použít k odemknutí daného stroje na svém účtě, nebo ho lze prodat ostatním hráčům na Gaijin Marketu.

Detaily zde.

Read this next