Skip to main content

War Thunder s noktovizí a legendárními proudovými letadly z Vietnamu

Venku další aktualizace.

Společnost Gaijin Entertainment s radostí ohlašuje příchod velké aktualizace War Thunderu s podtitulem "Night Vision", která je již dostupná všem hráčům.

Přináší noktovizi a termovizi pro moderní tanky a vrtulníky, prý jde o jednu z nejvěrněji zpracovaných moderních technologií v dnešních hrách. Noční bitvy strojů nejvyšších úrovní mají být nyní ještě zábavnější.

Watch on YouTube

Do hry také dorazila více než stovka nových strojů, včetně kompletního čínského technologického stromu, sestavy britských vrtulníků, legendární proudové stroje z vietnamské éry - sovětský MiG-21 a americký F-4C Phantom II - plus další historicky důležitá vojenská technika.

Hvězdou sestavy britských vrtulníků je Lynx AH Mk.1. Rodina vrtulníků Lynx byla nasazena ve velkých počtech v britské armádě i námořnictvu v různých poměrně nedávných konfliktech o Falklandy a první válce v Zálivu a fanoušci vojenské techniky ji velmi dobře znají. Modifikované verze stroje Lynx, nazvaná G-LYNX stanovila nový absolutní rychlostní rekord pro vrtulníky, když jí byla naměřena rychlost 400 km/h - tento rekord je platný dodnes. Obě varianty Lynxu najdete od této chvíle i ve War Thunderu.

Obsahová aktualizace "Night Vision" s sebou přináší i křižníky všem národům s námořnictvem momentálně ve hře a navíc i několik moderních bojových vozidel. Například Německo získalo druhoválečný těžký křižník Admiral Hipper, jeho primární výzbroj tvoří osm obrovských 203mm děl, rozmístěných po dvojicích ve čtyřech věžích, kterou doplňuje spousta sekundární výzbroje včetně čtyř trojitých 533mm torpédometů. Fanoušci japonských bojových vozidel určitě ocení Typ 75, tedy samohybnou 155mm houfnici, vyvinutou počátkem 70. let 20. století pro japonskou armádu.

Watch on YouTube

Read this next